Księga gości

Napisz odpowiedź(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)Napisany przez Monika i Marcin dnia
Piękna sala, przepyszne jedzenie, profesjonalna obsługa - nastawiona przyjaźnie do gości.
Gorąco polecamy.
Napisany przez Dj i Wodzirej Marcin Dzwonnik dnia
Znakomita obsługa, bardzo dobre jedzenie, świetny kucharz i jego show.
Właściciel BEZPROBLEMOWY- a to jest najważniejsze.
Jeśli chodzi o sprawy techniczne wszystko również na bardzo wysokim poziomie.
To dla Państwa przykład jak można Pięknie bawić się na tej sali.

POLECAM SERDECZNIE
www.djmarcin.pl Dj Wodzirej Marcin
Napisany przez Beata i Michał Porzeżyńscy dnia
W lipcu 2014 roku organizowaliśmy w Finezji swoje wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Sala przepiękna, jedzenie smaczne. Pan Artur właścicel sali zaawsze służył radą i pomocą. Obsługa super. Wszystko dopracowane. Polecamy gorąco.
Napisany przez Karolina i Rafał dnia
Serdecznie polecamy wszystkim organizację wesela w sali Finezja. Wszystko zorganizowane zostało na najwyższym poziomie, a ogromna otwartość, pomysłowość i zaangażowanie gospodarza sprawiły, że była to naprawdę wyjątkowa noc. Przepyszne jedzenie, dodawało gościom sił do tańca, a dzięki dużym możliwościom noclegowym nasi goście mogli odpocząć po całonocnej zabawie. Nasze wesele odbyło się w czerwcu 2012r. - jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Napisany przez Sylwia i Patryk 13.07.2013 dnia
Pierwszy raz byliśmy na weselu, na którym wszystko zorganizowane było do perfekcji i było to nasze wesele. Pyszne jedzenie, przepiękna sala i przede wszystkim bardzo życzliwy właściciel, dla którego zorganizowanie nawet specjalnego menu dla dwóch naszych gości nie stanowiło żadnego problemu. Będziemy namawiali naszych znajomych na zorganizowanie tu swojego wesela, bo chcielibyśmy nacieszyć się salą i uraczyć podniebienie przepysznym jedzeniem z perspektywy gości, bo niestety nie udało nam się wszystkiego spróbować, a ja do dziś pamiętam smak pierożków z barszczykiem ;)
Bardzo dziękujemy, to naprawdę był cudowny dzień dla nas.
Napisany przez MARCIN dnia
Jedzenie przepyszne, sala przestronna, obsługa bardzo profesjonalna, uprzejma i z wielkim poczuciem humoru. (serdecznie pozdrawiam panią od herbatki :D ). Wszystko to złożyło się na wspaniałą i niezapomnianą zabawę. Serdecznie polecam!!!
Napisany przez Angelika I Łukasz Ryter dnia
Dzień 10.08.2013 jako Państwo Młodzi będziemy wspominać z radością i zadowoleniem. Dzięki Panu Arturowi który panował nad całością, dzięki obsłudze która cały czas dbała o gości, dzięki Panu kucharzowi, którego dania były wyjątkowe i przede wszystkim dzięki urokowi tego miejsca, nasze wesele było wspaniałe! Dziękujemy jeszcze raz za atmosferę i wysoką klasę przygotowania imprezy. Finezja to miejsce, do którego mamy nadzieję będziemy wracać i o którym na pewno nie zapomnimy!!!
Pozdrawiamy
Angelika i Łukasz Ryter
Napisany przez Ewelina i Bartek dnia
Polecamy niezdecydowanym! 20.07.2013 odprawiliśmy wesele w Finezji i jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła i profesjonalna obsługa - zwłaszcza kierowniczka sali. Właściciel ugodowy i słowny, angażuje się osobiście w organizację imprezy. Sala bardzo ładna. Jedzenie dobre. Apartament małżeński naprawdę luksusowy.
Napisany przez perkusista zespołu D.M.P dnia
Witam serdecznie zainteresowanych usługami tej firmy która znokautowała nas szykiem,elegancją,bardzo smacznym wytwornym jedzeniem,przemiłą obsługą i bardzo elastycznym właścicielem który sam jest muzykiem i zadbał o niesamowitą wręcz jak na salę bankietową akustyką.Gorące pozdrowionka dla całej obsługi lokalu.Polecam ten lokal podpisując się pod jakością marki wszystkimi kończynami i dodam iż mój pozytywny wpis nie jest podyktowany koligacją czy układami biznesowymi.(zadowolą najbardziej wybrednych klijentów)
Napisany przez Halina-mama Pana Młodego z 07.06.2014 dnia
Polecam piękny dom weselny w Radomsku. Jechałam na wesele z wielkimi obawami, jak tam będzie? Zostałam oczarowana obiektem,jedzeniem, bardzo miłą obsługą i atmosferą jaką stworzył właściciel- Pan Artur. Dziękuję i polecam ten dom na wspaniałe imprezy.