O nas

Kilka zdań o Sali Finezja

Dom Weselny Finezja jest nowoczesnym budynkiem, który powstał w 2009 roku.

Zajmujemy się przede wszystkim organizacją przyjęć weselnych.

Ślub to bardzo ważny i podniosły moment nie tylko dla Państwa Młodych ale również dla wszystkich bliskich. Jest to wspomnienie, które na zawsze pozostaje w naszej pamięci. Wszystko powinno być takie, jak sobie wymarzycie.

Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom przedstawiamy Państwu naszą ofertę – salę weselną mogącą pomieścić nawet 250 osób. Sala posiada nowoczesny wystrój oraz dobrą akustykę. W centralnej jej części znajduje się fontanna. Na klimatyzowanej sali jest również profesjonalna scena dla zespołu muzycznego oraz bar.

Na terenie wokół lokalu czeka na Państwa dużo zieleni oraz ławki i huśtawki, gdzie goście mogą zaczerpnąć świeżego oddechu. Na terenie posesji znajduje się również parking dla samochodów. Cały teren jest monitorowany, ogrodzony oraz oświetlony.

Ciekawa architektura Domu Weselnego wprowadzą Państwa w romantyczny nastrój. A my postaramy się zadbać o to, aby pobyt w nim zostawił niezapomniane wrażenia.

Do dyspozycji Państwa Młodych oddajemy gratis apartament dla nowożeńców. Natomiast dla gości przyjezdnych oferujemy 15 pokoi 2-osobowych.

Zapewniamy pełną obsługę kucharską oraz kelnerską. Wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu.

Zainteresowane osoby uprzejmie zapraszamy. Z wielką przyjemnością osobiście przedstawimy Państwu pełną ofertę, a także dołożymy wszelkich starań, aby każdy nasz Gość chętnie do nas powracał.

Serdecznie zapraszamy !!!

© Dom Weselny Finezja. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona wykonana przez nowalepszastrona.pl
facebook-officialenvelopephone