Kilka zdań o Sala Weselna Finezja

Dom Weselny Finezja jest nowoczesnym budynkiem, który powstał w 2009 roku.

Zajmujemy się przede wszystkim organizacją przyjęć weselnych.

Ślub to bardzo ważny i podniosły moment nie tylko dla Państwa Młodych ale również dla wszystkich bliskich. Jest to wspomnienie, które na zawsze pozostaje w naszej pamięci. Wszystko powinno być takie, jak sobie wymarzycie.

Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom przedstawiamy Państwu naszą ofertę – salę weselną mogącą pomieścić nawet 250 osób. Sala posiada nowoczesny wystrój oraz dobrą akustykę. W centralnej jej części znajduje się fontanna. Na klimatyzowanej sali jest również profesjonalna scena dla zespołu muzycznego oraz bar.

Na terenie wokół lokalu czeka na Państwa dużo zieleni oraz ławki i huśtawki, gdzie goście mogą zaczerpnąć świeżego oddechu. Na terenie posesji znajduje się również parking dla samochodów. Cały teren jest monitorowany, ogrodzony oraz oświetlony.

Ciekawa architektura Domu Weselnego wprowadzą Państwa w romantyczny nastrój. A my postaramy się zadbać o to, aby pobyt w nim zostawił niezapomniane wrażenia.

Do dyspozycji Państwa Młodych oddajemy gratis apartament dla nowożeńców. Natomiast dla gości przyjezdnych oferujemy 15 pokoi 2-osobowych.

Zapewniamy pełną obsługę kucharską oraz kelnerską. Wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu.

Zainteresowane osoby uprzejmie zapraszamy. Z wielką przyjemnością osobiście przedstawimy Państwu pełną ofertę, a także dołożymy wszelkich starań, aby każdy nasz Gość chętnie do nas powracał.

Serdecznie zapraszamy !!!

Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że ślub i wesele są jednymi z najważniejszych, jeżeli nie najważniejszymi wydarzeniami w życiu każdego człowieka. To nie tylko doskonała okazja na świętowanie nowej drogi życia, ale również sposób na spędzenie choć chwili czasu z rodziną, która często przybywa na to wydarzenie z najdalszych zakątków. Dlatego tak ważne jest, aby uroczystość ta zorganizowana była w miejscu absolutnie wyjątkowym.

Para młoda musi podjąć się wielu spraw związanych z logistyką i organizacją wesela. Jedną z najbardziej istotnych jest wybór odpowiedniej sali. Czym powinna się ona charakteryzować? Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę liczbę gości, która przybędzie na wesele. Bardzo ważne jest, aby dobrze ocenić zapotrzebowanie na przestrzeń.

Należy pamiętać, że sala weselna to nie tylko miejsce na stoły. To pomieszczenie, w którym musi zmieścić się jeszcze zespół muzyczny, kuchnie tematyczne oraz bar. Nie można pominąć również kwestii miejsca, które zostanie bezpośrednio wykorzystane na tańce i zabawy. Przestrzeń jest wręcz kluczowa, jeżeli chodzi o komfort oraz bezpieczeństwo gości.

Przy wyborze sali warto zwrócić uwagę na najlepszych i najbardziej renomowanych organizatorów imprez. Zdecydowanie zalicza się do nich hotel Finezja, który dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej od lat zapewnia nowożeńcom kompleksowe wsparcie w zakresie zorganizowania tego wyjątkowego dnia. Wszyscy zainteresowanie mogą liczyć nie tylko na miłą obsługę, ale przede wszystkim na profesjonalne i szeroko zakrojone doradztwo.